Lekarz Medycyny Pracy Gdańsk - Medycyna Pracy Gdynia

Przejdź do treści

Lekarz Medycyny Pracy Gdańsk

Lekarz Medycyny Pracy Gdańsk - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Wanda Jasińska - Pawlak

Lekarz Medycyny Pracy Gdańsk prywatnie

Jako lekarz medycyny pracy w Prywatnym Gabinecie Medycyny Pracy lek. med. Wandy Jasińskiej - Pawlak świadczę usługi medyczne od 1997 roku. Swoją ofertę kieruję do firm, przedsiębiorstw i instytucji, które w myśl ustawy z dnia 27 czerwca 1997 roku o służbie Medycyny Pracy (Dz.U. z dnia 13 sierpnia 1997r. art. 22 ustawy) zobligowane zostały do profilaktycznej opieki w zakresie Medycyny Pracy, tak aby móc zapobiegać powstawaniu niekorzystnych skutków zdrowotnych, które mogą wyniknąć z warunków pracy, lub też wykonywanego zawodu. Medycyna Pracy jest to dziedzina, która zajmuje się ochroną zdrowia osób pracujących przed niekorzystnym wpływem czynników szkodliwych dla zdrowia, istniejących w środowisku pracy. Badania z zakresu Medycyny Pracy są to badania obowiązkowymi zarówno dla pracownika jak i pracodawcy.

Medycyna Pracy Gdańsk prywatnie

Jako Lekarz Medycyny Pracy zajmuję się profilaktyczną opieką zdrowotną nad osobami pracującymi w trakcie całego okresu zatrudnienia tych osób przez pracodawcę. Opieka realizowana jest w formie przeprowadzanych badań:

- Wstępnych
- Okresowych
- Kontrolnych

Posiadam wieloletnie doświadczenie w sprawowaniu opieki profilaktycznej nad pracownikami zatrudnionymi w różnych sektorach gospodarki.

Lekarz Medycyny Pracy od ręki Gdańsk

Wizyta u Lekarza Medycyny Pracy to głównie wywiad z pracownikiem na temat przebytych chorób i urazów, przyjmowanych leków oraz stylu życia. Ważne są także informacje na temat środowiska pracy pracownika.

Gabinet współpracuje z laboratoriami analitycznymi, w których można wykonać m. in. następujące badania:

- morfologia ogólna
- badanie OB
- ogólne badanie moczu
- określenie poziomu glukozy
- badania laboratoryjne w celu sprawdzenia stanu wątroby, nerek, serca oraz pozostałych narządów człowieka
- gospodarkę lipidową
- CRP
- RF
- badania koagulologiczne

Oraz specjalistycznymi placówkami służby zdrowia, w których można otrzymać konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania specjalistyczne:

- laryngologiczne
- okulistyczne
- neurologiczne

Medycyna Pracy Gdańsk

Pacjent w gabinecie lek. med. Wandy Jasińskiej - Pawlak otrzymuje w ramach badania służącego do wystawienia orzeczenia o zdolności do pracy, również bezpłatną konsultację internistyczną i może być dodatkowo skierowany, również do innych specjalistów np:

- onkologa
- chirurga
- ortopedy
- kardiologa
- urologa
- nefrologa
- hepatologa itp.

Gabinet współpracuje również z kilkoma Pracowniami Psychologicznymi, w których można otrzymać badania psychologiczne do pracy:
- osób pracujących na wysokości powyżej 3 metrów.
- operatorów wózkowych i maszyn w ruchu
- oraz inne potrzebne do pracy badania psychotechniczne w tym osób prowadzących pojazdy mechaniczne (psychotesty).
Rejestracja telefoniczna:
Gdynia
tel: 602-22-50-37
Wróć do spisu treści